در تقارن سالروز تاسیس دانشگاه تهران و بنیاد حامیان دانشکده فنی، بنیاد، میزبان یاریگران و دوستداران مهد مهندسی کشور بود.

به گزارش دبیرخانه بنیاد، مراسم ضیافت افطار به افتخار یاریگران بنیاد شامگاه هشتم خرداد ماه در محل رستوران اساتید پردیس 2 برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، دکتر رضا فرجی دانا، مدیر عامل و رئیس هیات مدیره بنیاد، ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان، با اشاره به تلاقی تاریخ تاسیس دانشگاه تهران و بنیاد با مراسم ضیافت افطار، یاریگران را سرمایه‌های اصلی بنیاد دانست و گفت: هیچ سرمایه‌ای برتر از وجود دوستداران و یاریگران بنیاد وجود ندارد. دکتر فرجی دانا خاطر نشان کرد که بر اساس گزارش‌های مالی، در سال گذشته سهم کمک دانش‌آموختگان به بنیاد، نسبت به دوستداران افزایش قابل‌ملاحظه ای داشته است و این یعنی اینکه فارغ‌التحصیلان پرافتخار فنی، هنوز به خانه پدری خود علاقه و تعلق‌خاطر دارند. مدیر عامل بنیاد، در ادامه گزارش از فعالیت‌های یک ساله بنیاد برای یاریگران ارایه نمود.

در ادامه مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر نقویان، دانش‌آموختگان دانشکده فنی را از تاثیرگذارترین افراد جامعه عنوان کرد و گفت: هر جا در جامعه منشا اثر خیر و برکتی وجود داشته است، نوعا دانش‌آموختگان فنی و مهندسی در آن دخیل بوده‌اند و حتی زمانی که با سیاست هم‌عقیده و همفکر نبوده‌اند، این روحیه وجود داشته است که ایران را بسازند. دکتر نقویان فارغ‌التحصیلان فنی را مهندسانی جامع‌الاطراف خواند که در همه رشته‌ها و نه تنها در مهندسی صاحب‌نظر و توانمند هستند و از این جهت دانشکده فنی را یگانه و منحصربه‌فرد خواند. این مراسم، با صرف افطار و گرفتن عکس یادگاری یاریگران پایان یافت.

برای دیدن تصاویر این مراسم، اینجا را کلیک کنید.