سومین جلسه شاخه داوطلبان بنیاد، 18 مهر ماه 97 با حضور رئیس پردیس دانشکده فنی، در محل ساختمان جدید دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر برگزار شد.

در این جلسه دکتر فرجی دانا مدیر عامل و رئیس هیات مدیره بنیاد با اشاره به نحوه رسیدن به ایده تشکیل شاخه داوطلبان و تلاش هایی که قبلا برای تشکیل داوطلبان دانشجویی انجام شده بود، بنیاد حامیان دانشکده فنی را متعلق به همه اعضای خانواده فنی دانست که علاوه بر کمک به فعالیتهای دانشکده در ابعاد مختلف، وظیفه دارد مدیرانی با نیت های خیر و بزرگ را برای اعتلای همیشگی نام دانشکده فنی تربیت نماید.

  مدیر عامل بنیاد در این نشست گفت: "این بنیاد را بچه های دانشکده فنی که متعلق به چند نسل قبل هستند راه اندازی کرده اند و اکنون باید اعضای هیات علمی جدید و جوانتر، در کارهای بنیاد به طور خاص درگیر شوند تا هم اهداف فعلی بنیاد محقق شود و هم بنیاد بتواند علاوه بر سرمایه های مادی، سرمایه انسانی و مدیریتی لازم را برای پشتیبانی دانشکده فنی در آینده فراهم نماید".

  مهندس بیطرف عضو هیات مدیره بنیاد نیز در این جلسه با اشاره به لزوم تربیت نسل های جدید مدیریتی در بنیاد، به تجارب جهانی در این عرصه اشاره و از اعضاء خواستند فعالیت شایسته ای در این باب داشته باشند.

  درادامه این جلسه دکتر ناصر سلطانی، عضو هیات امنای بنیاد و رئیس پردیس دانشکده های فنی، با اشاره به اینکه بنیاد به عنوان نخستین بنیاد فعال و پیشرو ایران، در فعالیت های اجرائی نیز پیشتاز بوده است، گفت: "اثر کارهای بنیاد، فقط کمک مادی به دانشکده فنی نبوده است، بلکه نفس وجود بنیاد، فضای دانشکده فنی را تلطیف کرده و همین تلطیف روحیه و ایجاد حس همکاری در همکاران،بسیار مفید و دارای اثرات معنوی بوده است". رییس دانشکده فنی،عضویت اعضای هیات علمی در این شاخه را، کمک به بالا بردن استانداردهای فعالیت بنیاد دانست و اظهار امیدواری کرد با فعالیت خوب این شاخه، بنیاد فعالیتهای گسترده تری را به انجام برساند.

  بر اساس این گزارش، پس از برگزاری انتخابات شاخه داوطلبان،بر اساس آرای مأخوذه از اعضای حاضر، دکتر هومن فتوره چی به عنوان دبیر شاخه، دکتر وحید شاه منصوری به عنوان نایب رئیس و دکتر رضا فرجی دانا به عنوان رئیس شاخه و ورابط با هیات مدیره بنیاد انتخاب شدند.

 همچنین تشکیل و فعالیت سه کارگروه "فضای مجازی"، "تامین منابع مالی و تدوین روشهای جدید جذب کمک" و "فرصت های تخصیص منابع" جهت پیگیری امور بنیاد، به تصویب اعضا رسید.