ضیافت افطار بنیاد به افتخار یاریگران بر اساس سنت هرساله روز 28 اردیبهشت ماه برگزار شد. در این ضیافت، که با حضور اعضاء هیات مدیره بنیاد، ریاست و اعضای هیات رئیسه دانشکده فنی وجمعی از مدیران دانشکده فنی برگزارشد، مدیر‌ عامل بنیاد گزارشی از عملکرد یک ساله بنیاد به یاریگران ارایه نمود.

دکتر فرجی دانا در این گزارش، ضمن اعلام راه اندازی شاخه داوطلبان بنیاد، حضور و مشارکت اعضای هیات علمی جوان و سپردن تدریجی فعالیت های بنیاد را به آنان، بستری مناسب برای گسترش فعالیت های بنیاد دانست و اظهار امیدواری کرد که این گام بلند بتواند در همراهی اعضای هیات علمی جوانتر با اهداف بنیاد موثر واقع شود.

مدیر عامل بنیاد هم چنین گفت: جهت حفظ سرمایه و ارزش ریالی منابع یاریگران برای اعطای وام و جایزه به دانشجویان و استادان، بنیاد صندوق های فنی یار و مشاهیر را راه اندازی نموده است که کمک های اولیه یاریگران در این صندوق ها جمع آوری و از عواید حاصل از این صندوق ها، جهت اعطاء وام و جوایز بهره برداری میگردد.

دکتر فرجی دانا هم چنین اعلام کرد که با توجه به افزایش نرخ تورم در سالهای جاری، میزان وام صندوق های قرض الحسنه فنی یار و صندوق ازدواج دانشجویی پیوند افزایش یافته تا دریافت کنندگان بتوانند استفاده لازم را با توجه به تورم از مبالغ دریافتی داشته باشند.

نکته قابل تامل در گزارش عملکرد یکساله بنیاد، سهم یکسان میزان کمک دوستداران فنی و دانش آموختگان بنیاد در سال گذشته بود که مدیر عامل بنیاد، این موضوع را از نقاط قوت بنیاد تلقی نمود و گفت : حتی کسانی که دانش آموخته دانشکده فنی نیستند و شاید از بیرون فقط نامی از آن شنیده اند، خواستار کمک به دانشکده فنی هستند وا ین به این مفهوم است که دانشکده فنی هم چنان یک نهاد پر اعتبار است وبنیاد نیز مسیر درستی را در اعتماد سازی بین یاریگران طی می نماید.

در پایان مراسم، یاریگران و میهمانان عکس یارگاری گرفته و سپس به صرف افطار پرداختند .