معرفی

خوابگاه دختران دانشکده فنی فومن

توضیحات

خوابگاه شماره یک (دختران) دانشکده فني فومن که مراسم کلگ زنی آن در تاریخ 20 اسفند 1388 برگزار  شده بود، بیستم بهمن 1390  مورد بهره برداری قرار گرفت. این خوابگاه، با بودجه 18 میلیارد ریالی و صرف زمانی حدود یکسال کار اجرایی، در سه طبقه احداث شده و با زیربنایي بالغ بر 2500  مترمربع پذیرای 150 دانشجوی دختر دانشکده فومن خواهد بود.  پروژه ...


موجودی

0 ریال

یاریگران


گزارش


* مقادیر به میلیون تومان می‌باشد.

۱۴۰۱/۰۹/۲۷

خوابگاه شماره یک (دختران) دانشکده فني فومن که مراسم کلگ زنی آن در تاریخ 20 اسفند 1388 برگزار  شده بود، بیستم بهمن 1390  مورد بهره برداری قرار گرفت. این خوابگاه، با بودجه 18 میلیارد ریالی و صرف زمانی حدود یکسال کار اجرایی، در سه طبقه احداث شده و با زیربنایي بالغ بر 2500  مترمربع پذیرای 150 دانشجوی دختر دانشکده فومن خواهد بود.

 پروژه ساخت این خوابگاه ، در دو فاز تقسیم بندی شد که هر دو فاز آن توسط شرکت فارغ التحصیلان دانشکده فنی ساخته شد. در فازنخست شامل اجرای سازه و سفت کاری توسط شرکت ام کی بتن با مدیریت مهندس ایرج منصوری از دانش آموختگان  دانشکده فنی  طراحی و اجرا شد و برای نخستین بار از سازه های  پیش ساخته بتنی با رعایت کلیه استاندارهای ملی و بین المللی، در اجرای آن استفاده شد و  فاز دوم (فاز تکمیلی ) شامل مراحل نازک کاری و طراحی و استقرارتاسیسات  مکانیکی و الکترونیکی توسط مهندس اردشیر داسمه دانش آموخته مهندسی عمران دانشکده فنی  انجام گرفت.

این طرح دومین طرح بزرگ عمرانی مورد حمایت بنیاد بوده است که 100 درصد هزینه آن از محل کمک های یاریگران و دوستداران ارجمند دانشکده فنی از طریق بنیاد حامیان دانشکده فنی تامین گردید.