با تکریم و تقدیر از اعضای دوره اول شاخه داوطلبان بنیاد، فعالیت دوره دوم شاخه داوطلبان بنیاد حامیان دانشکده‌ فنی آغاز شد.

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۷/۱۹

به گزارش روابط‌عمومی بنیاد، مراسم آغاز دومین دوره شاخه داوطلبان بنیاد حامیان دانشکده‌ فنی، صبح روز سه‌شنبه 18 مهرماه با حضور رئیس دانشکدگان فنی و مدیرعامل بنیاد برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، دکتر رضا فرجی‌دانا، مدیرعامل بنیاد، در سخنانی به اهداف کلی بنیاد و اهداف خاص شاخه داوطلبان اشاره کرد و با توجه به تجارب جهانی در زمینه امور خیریه دانشگاهی، فعالیت بنیاد را در این زمینه مهم بر شمرد و نقش کارهای داوطلبانه در تحقق اهداف بنیاد را نقشی جدی و قابل توجه دانست.

دکتر فرجی دانا، با تشریح فعالیت‌های بنیاد در طول سال‌های فعالیت و برنامه‌هایی که شاخه داوطلبان در دوره اول داشته است، گفت: «در طول دوره اول تعداد زیادی از اعضای هیات علمی جوان، با هدف ارایه کمک فکری و اجرایی به بنیاد، به یاری بنیاد آمدند و در طول حدود 5 سال فعالیت، ثمرات و برکات خوبی داشتند و امروز که این دوره به پایان می‌ر‌سد، خوشحالیم که جمع دیگری از اعضای هیأت علمی جوان به این شاخه وارد شده‌اند تا دوره جدیدی رقم بخورد».

مدیرعامل بنیاد، با تقدیر از فعالیت اعضای شاخه، گزارشی از کارهای صورت گرفته را نیز ارایه داد.

در ادامه جلسه، دکتر وحید شاه‌منصوری، رییس شاخه داوطلبان، گزارشی از فعالیت‌های دوره اول شاخه داوطلبان را ارایه نمود.

در بخش دیگر جلسه، دکتر مهدی قاسمیه، رئیس دانشکدگان فنی، ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع داوطلبان فعالیت بنیاد و تشکر از فعالیت آنها، بنیاد را پشتیبان واقعی برای فعالیت‌های دانشکده فنی دانست و با اشاره به نمونه‌های مشابه خارجی، بنیاد را نمونه موفقی از این تجارب دانست که توانسته دانشکده را در بسیاری موارد یاری دهد.

دکتر مهدی قاسمیه با برشمردن برخی کمک‌های خاص به دانشکده فنی، به خصوص بخش توسعه دانشکده‌فنی، مثل ساخت مرکز نوآوری دانشکده عمران، نقش بنیاد را در این امر نقش کلیدی دانست و اظهار امیدواری کرد که بنیاد بتواند با کمک خیرین و فعالیت داوطلبان، این کمک‌ها را توسعه دهد.

رئیس دانشکدگان فنی در پایان از زحمات و خدمات بنیاد در طول بیش از 15 سال فعالیت و نیز  نیت خیر داوطلبان را که در کنار کارهای علمی خود، وقت مفصلی برای کار بنیاد می‌گذارند، تقدیر نمود.

در پایان این مراسم، از اعضای شاخه داوطلبان دوره اول، با اعطای لوح، تقدیر شد.

آخرین اخبار بنیاد

بیشتر